Logo DJ-Extensions

Sponsor JUG - Jawor

Andrzej Herzberg i Tomasz Kowalski, właściciele serwisów Joomla-Monster.com oraz DJ-Extensions.com, od kilku lat wspierają społeczność Joomla! organizując i uczestnicząc w różnych wydarzeniach, takich jak Joomla! User Group, czy Joomla! Day.

Joomla-Monster.com

Joomla-Monster.com jest obecny na rynku od 2008 roku. Oferuje wysokiej jakości szablony i rozszerzenia do Joomla!. Od początku zespół stawiał na najwyższą jakość, prostotę i zgodność ze standardami, co w stosunkowo krótkim czasie zaowocowało sporą popularnością ich produktów na całym świecie.

DJ-Extension.com

DJ-Extensions.com, to serwis oferujący wysokiej jakości komponenty dla Joomla takie jak:

  • Dj-Classifieds - komponent, za pomocą którego możesz stworzyć portal ogłoszeniowy;
  • DJ-Catalog2 - katalog produktów Twojej firmy;
  • DJ-MediaTools - rewelacyjne rozszerzenia, za pomocą którego stworzysz piękne slideshow w swoim serwisie;
  • DJ-Tabs - rozszerzenie, za pomocą którego prezentowane w serwisie treści możesz umieścić w formie zakładek lub rozwijanych belek (tzw. akordeonu);
  • DJ-MegaMenu- potężne, zaawansowane narzędzie za pomocą którego stworzysz menu atrakcyjne menu witryny;
  • i wiele innych ;-)

Uczestnicząc w spotkaniu Joomla! User Group - Jawor, masz szansę zdobyć roczną subskrypcję na dowolny zestaw rozszerzeń DJ-Extensions lub dowolny zestaw szablonów Joomla-Monster.

Jeżeli Ci się nie uda, to i tak skorzystasz, ponieważ Andrzej i Tomasz przygotowali specjalnie dla uczestników Joomla! User Group - Jawor, atrakcyjne kupony rabatowe uprawniające do 30% rabatu na zakup dowolnego produktu w serwisach DJ-Extensions.comJoomla-Monster.com :-)

Dziękujemy serdecznie za wsparcie Joomla! User Group Jawor :-)