Logo jDoctor

Sponsor JUG - Jawor

jDoctor.pl (Joomla! Doctor) to usługa polegająca na skanowaniu strony internetowej w celu zweryfikowania czy zawiera ona podejrzane pliki, exploity, rootkity. Każda strona działająca w sieci jest podatna na atak.

Czy na pewno Twoja strona nie jest zainfekowana? Dzięki usłudze skanowania strony możesz to sprawdzić. Do skanowania strony używamy specjalistycznego oprogramowania z bazą ponad 3000 exploitów, które zostało stworzone właśnie w celu rozpoznawania infekcji oraz podejrzanego kodu w plikach strony internetowej.

Właścicielem serwisu jest Michał Trzepizur, który jest także wiceprezesem Fundacji PCJ Otwarte Źródła oraz administratorem wielu serwisów opartych na CMS Joomla!, w tym m.in Polskiego Centrum Joomla!

Aby pomóc osobom, które nie potrafią poradzić sobie z problemami pojawiającymi się podczas tworzenia i testowania witryn na komputerze lokalnym, stworzył program JAMP (Joomla! Apache MySQL PHP).

Jest to produkt stworzony specjalnie dla Joomla!. Spełnia on wszystkie wymagania Joomla! (łącznie z wersją 3.x). Za jego pomocą można tworzyć i testować własne serwisy WWW oparte na CMS Joomla! na własnym komputerze bez konieczności wykupowania drogich hostingów. Dopiero po zakończeniu etapu projektowania witryny stronę możesz umieścić w internecie i pokazać ją światu. Przy pomocy JAMP-a praca nad własną witryną staje się szybka i prosta. Nie jesteś ograniczeni prędkością łącza internetowego ani serwerów. Wszystko robisz lokalnie co zdecydowanie przyspiesza ewentualne modyfikacje, dodawanie obrazków, komponentów, modułów itd.

Czym jest JAMP? Najlepiej obrazuje to poniższy materiał wideo.

Warto również pamiętać, że nabywając program JAMP wspierasz rozwój Joomla! w Polsce, ponieważ część przychodów przekazywana jest na Fundację PCJ Otwarte Źródła.

Strona projektu JAMP: jamp.joomla.pl

Uczestnicząc w spotkaniu Joomla! User Group Jawor, masz szansę zdobyć: kupon o wartości 300.00 zł, upoważniające do wykonania pełnego audytu (skanowania) strony internetowej i usunięcia ewentualnej infekcji. 

Serdecznie dziękujemy za wsparcie Joomla! User Group Jawor :-)