Uczestnicy 8 spotkania JUG Jawor

Coraz więcej twórców stron na Joomla! User Group Jawor!

24 lutego 2018 r. Restauracja DUKAT w Jaworze pękała w szwach!

Kiedy część Joomla! Fanów zasiadła w swoich bolidach aby udać się w jedynym słusznym tego dnia kierunku czyli do Jawora na 8 spotkanie Joomla! User Group Jawor, my zabraliśmy się za przygotowania. Do przygotowania były pomieszczenia lokalu w którym tradycyjnie się spotykamy – fantastyczna albo już JOOMLASTYCZNA Restauracja „Dukat” w Jaworze. Michał i Andrzej pod batutą Sławka w pocie czoła starali się żeby licznie zarejestrowani uczestnicy mieli kawałek miejsca przy którym można usiąść, zjeść smaczne dania, a przede wszystkim posłuchać ciekawych wykładów naszych prelegentów. Roboty było jak zwykle co niemiara, ale mieliśmy wsparcie jaworskiej JGirl Angeliki, także wszystko musiało się udać :-) Oczywiście jak to zwykle bywa pierwsi uczestnicy zaczęli się pojawiać grubo przed godziną 15. Tym razem zaszczycono nas wizytami z Górnego Śląska, Małopolski samego Berlina a także przybyli lokalni Dolnoślązacy.

Uczestnicy 7 spotkania JUG Jawor

Wyjątkowe, kameralne spotkanie Joomla! User Group Jawor!

Minęło już trzy lata od pierwszego spotkania webmasterów, programistów, grafików, specjalistów SEO, użytkowników i miłośników Joomla!

Siódme spotkanie Joomla! User Group Jawor odbyło się 1 lipca 2017 r. w pięknej restauracji DUKAT. Każde spotkanie jest inne, ale to było wyjątkowe! Przede wszystkim dlatego, że było kameralne, co pozwoliło wszystkim czuć się bardzo swobodnie. Joomla! Friends z Berlina oraz z Chrzanowa przyjechali z całą rodzinką, dlatego panowała bardzo rodzinna atmosfera. Gościliśmy także małżeństwo z Jabłonki oraz uczestników z takich miejscowości, jak: Kalwaria Zebrzydowska, Wrocław, Żmigród, Jelenia Góra, Złotoryja, Świdnica, Legnica

Uczestnicy 6 spotkania JUG Jawor

Fantastyczne spotkanie Joomla! User Group Jawor!

W ubiegłą sobotę, 4 lutego 2017 r. w stylowej restauracji DUKAT, odbyło się kolejne, szóste spotkanie webmasterów, programistów, grafików, użytkowników i miłośników Joomla! 

Ze spotkania na spotkanie osób uczestniczących w takich spotkaniach jest coraz więcej. Tym razem do Jawora zjechali fani Joomla! nie tylko z Dolnego Śląska, ale także z całej Polski. Specjalnie na to spotkanie przybyli Joomla! Friends z Giżycka, którzy pokonali ponad 700 km, a także z Pruszcza Gdańskiego, Poznania, Krakowa i Berlina! To najlepszy dowód, że odległość nie jest problemem, jeżeli jest się głodnym wiedzy i chce się spotkać z przyjaciółmi :-)

Uczestnicy 4 spotkania Joomla User Group Silesia

Czwarte spotkanie Joomla! User Group Silesia już za nami :-)

W sobotę 28.03.2015 roku odbyła się czwarta edycja spotkania Joomla! User Group Silesia. Myślę, że śmiało można zaliczyć tego JUGa do największych na świecie - liczba uczestników przekroczyła 70 osób.

A teraz kilka słów wstępu :-) Tym razem spotkanie odbyło się w Gliwicach na Politechnice Śląskiej - Wydział Automatyki, Elektroniki i Informatyki w przepięknej "zielonej" auli.

Uczestnicy 4 spotkania JUG Jawor

Czwarte spotkanie Joomla! User Group Jawor już za nami :-)

Sobota 13.02.2016r., dzień przed Walentynkami, był dla Jaworskiej społeczności Joomla! bardzo ważnym dniem. To właśnie wtedy odbyło się już 4 spotkanie z serii Joomla User Group Jawor. Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 15 w przepięknej, klimatycznej Restauracji Dukat. Frekwencja uczestników dopisała. Wszystkie miejsca zostały zajęte. Bardzo miło było nam również przywitać naszych gości specjalnych.

Uczestnicy Joomla Day! Poland 2014

III edycja Joomla Day! Poland:-)

Piątek 19.09.2014r., w godzinach wieczornym, wraz ze Sławkiem dotarliśmy do stolicy :-) Po ponad 5 godzinach jazdy w końcu zameldowaliśmy się w hotelu.Chwila odpoczynku i ruszyliśmy w miasto coś zjeść i zobaczyć miejsce naszego spotkania czyli Polsko - Japońską Wyższą Szkołę Technik Komputerowych, w której odbyła się tego roczna edycja Joomla! Day. Mieliśmy ogromne szczęście spotkać organizatorów tej imprezy, którzy dzielnie pracowali do późna by wszystko było dopięte na ostatni guzik :-) Po ciepłym przywitaniu, zapoznaniu kilku nowych osób i chwili sesji zdjęciowej :-) nadszedł czas na powrót do hotelu i kończenie prezentacji :-)

Uczestnicy trzeciego spotkania Joomla! User Group Silesia

Trzecie spotkanie Joomla! User Group Silesia już za nami :-)

W sobotę 29.11.2014 r. odbyła się już trzecia edycja Joomla! User Group Silesia. Było to bardzo nietypowe spotkanie, ponieważ odbywało się 320m pod ziemią, dlatego też nie mogło nas tam zabraknąć :-)

Zorganizowaliśmy ekipę JUG Jawor chętnych na wyjazd do naszych przyjaciół z Górnego Śląska. O godzinie 11:00 wyjechaliśmy z Jawora w składzie: Sławomir Pieszczek, Michał Wargacki, Mateusz Socha i Daniel Śmiłowski. Jednak pierwszy nasz postój zaplanowany był w Świdnicy gdzie dołączył ostatni pasażer Maciej Cierniak. Wtedy już całym Team-em Joomlaholików wyruszyliśmy na spotkanie Naszych przyjaciół Silesian ;-)

Drugie spotkanie Joomla! User Group Jawor

Drugie spotkanie Joomla! User Group Jawor już za nami :-)

Sobotniego popołudnia 17 stycznia 2015r. w Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jaworze odbyło się mega wyjątkowe spotkanie - druga edycja Joomla! User Group Jawor. O godzinie 15:30 drzwi do szkoły zostały otwarte. Pierwszymi gośćmi byli Nasi zaprzyjaźnieni Silesianie - Michał Trzepizur i Adam Krajewski. W sali, czekały już na Nich specjalne VIP-owskie miejsca iii... drobne upominki związane z Naszym kochanym miastem :-)

Uczestnicy pierwszego spotkania Joomla! User Group Jawor

Pierwsze spotkanie Joomla! User Group Jawor już za nami :-)

Piątek 27.06.2014r. o godzinie 13:30 do Jawora zawitali Nasi wspaniali Silesianie: Danuta Idzik i Michał Trzepizur.